Dardy
Dardy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dardy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Prill 2021, Dardy publikon videoklipin "Mrena Teje". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Dardy. Më datë 12 Qershor 2021, Dardy publikon videoklipin "Best New (Freestyle)". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Dardy. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 28 Prill 2022, Dardy publikon videoklipin "Kaj Kaj". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Dardy. Videoklipi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0