Më mbaj mend (për 1 muaj)

Darina Gjebrea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  46
BIOGRAFIA: Darina Gjebrea është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Unë kam filluar të këndoj për herë të parë kur isha në klasën e pestë fillore. Kjo dua të them që ishte një këngë në skenë (në shkollë) pasi këngën e kisha nisur që në vegjëli kur këndoja në shtëpi shumë këngë që i dëgjoja në radio. Pas këtij momenti m’u duk se m’u hapën shumë dyer. Kënga ime u pëlqye shumë dhe unë isha tashmë nën vëzhgimin e shumë kompozitorëve. Unë kam konkuruar në Akademinë e Arteve për kanto dhe kam fituar. E m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentJam Ajo Qe Te Djeg


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Kastrati

Manushaqe Vata

Lina

Erinda Dhima

Herolinda Bucaliu

Meda (Nurimeda Kamberi)

Sevi

Stela Brahimllari

Dorina Vinca

Lumturije Kastrati

Tags: Darina Gjebrea


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet