Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  180
  • Emri i Vërtetë:
  • Dario Zela
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dario është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edhe pse ende në moshë të vogël, pjesëmarrjet e tij në kompeticione të ndryshme muzikore janë vërtet shumë. Dario Zela, ka qenë pjesëmarrës, duke nisur që nga “Gjeniu i vogël” në Shqipëri, e deri te: “Io Canto”, “Tour Music Fest”dhe “Talento d`italia”, ku ka fituar edhe vendin e parë; në Itali. Gjithashtu Dario ka publikuar edhe një këngë të shoqëruar me videoklip. Dario Zela konkurron për herë të parë në kategorinë New Artist në festivalin “Këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

7 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

16
3
3
7
6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gjesti

Shpresim Ahmeti

Sharr Braina

Klejti Mahmutaj

Art Rushiti

Albion Rexhaj

David Dreshaj

Marko Strazimiri

Dylan

Klinti Çollaku

Tags: Dario Zela, Dario


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet