A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  37
BIOGRAFIA: Daris is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 24 Nëntor 2014, Daris & Lorik publikojnë videoklipin "Vendetta". Më datë 28 Shkurt 2015, Daris publikon videoklipin "U.C.T.M". Më datë 27 Maj 2015, Onnefekt & Daris publikojnë videoklipin "Birra N'villa". Më datë 11 Korrik 2015, Daris publikon videoklipin "Awesome". Më datë 24 Tetor 2015, Daris publikon videoklipin "Ma I Kristi". Më datë 24 Shtator 2016, Lyric Master publikon videoklipin "Asaj I Fola", në bashkëpunim me Dar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ummet

Danny Boy

Rron KRZ

Bigg V

Erson Shabani

Xhema Aka Jemayli

Oran G

Agon Nimani

Bessi

Legjenda


Tags: Daris

Daris in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019