A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Daris
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  36
Music genres: Hip-Hop

Daris is a popular singer. Më datë 24 Nëntor 2014, Daris & Lorik publikojnë videoklipin "Vendetta".

Më datë 28 Shkurt 2015, Daris publikon videoklipin "U.C.T.M".

Më datë 27 Maj 2015, Onnefekt & Daris publikojnë videoklipin "Birra N'villa".

Më datë 11 Korrik 2015, Daris publikon videoklipin "Awesome".

Më datë 24 Tetor 2015, Daris publikon videoklipin "Ma I Kristi".

Më datë 24 Shtator 2016, Lyric Master publikon videoklipin "Asaj I Fola", në bashkëpunim me Daris. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, Daris, teksti u shkrua nga Lyric Master, Daris.

Më datë 10 Dhjetor 2016, Daris publikon videoklipin "Inati A Dashni". Teksti u shkrua nga vetë Daris.

Më datë 8 Korrik 2017, Daris publikon videoklipin "Cilin". Muzika e këngës u punua nga K-Master, teksti u shkrua nga vetë Daris, ndërsa për orkestrimin u kujdes K-Master. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 21 Tetor 2017, Daris publikon videoklipin "Big Bang".

Në vitin 2017, Daris publikon albumin "Warmup"

Më datë 29 Dhjetor 2017, Daris publikon videoklipin "Parameno".

Më datë 18 Maj 2018, Daris publikon videoklipin "Ku Ke Met?".

Më datë 20 Tetor 2018, Daris publikon videoklipin "Ma E Mira". Teksti u shkrua nga vetë Daris.

Më datë 8 Dhjetor 2018, Daris publikon videoklipin "Yakuza (Whitehouse)".

Në vitin 2019, Daris publikon albumin "Whitehouse".

Më datë 9 Shkurt 2019, Daris publikon videoklipin "Ja Ka Vlejt", në bashkëpunim me Gentin.

Më datë 4 Maj 2019, Daris publikon videoklipin "Shokë Me Dekada (YRF Remake)", në bashkëpunim me Lorik.

Më datë 15 Qershor 2019, Daris publikon videoklipin "Shko".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019