A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Daris - A Thu?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  72

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2017

2017-09-29T16:00:05

REF:
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy sjena bashk
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy jena larg
A thu ca ka me ndodh masi na dy shihem pak
A thu ca ka me ndodh ,A thu ca ka me ndodh
A thu a ki mi fshi krejt fotografit
A thu a kom me pi vet me tavoline

[Part 1]
A thu a shihem na najher?
Un e ti skena mu pa asniher!
At'her po du me t'thirr meniher
A bon mu pa un e ti edhe niher?
Kom me vujt per me pi
E kom me pi tu vujt
Kejt fotot me ty un kom mi rujt
Dhuratat qe mi ke dhon
Une kurr skom mi gjujt
Po pa ti prek durt
As ni muj skom me mujt
Une s't'kom ngat
Tash ti je larg
Cdo mengjes kom mu cu un me faqen e lagt
Pse po thu ca po thot be?
Spo ja futi kot be!
As ti ski me mujt mi mshel syt per shkak te loteve
Hey pse po m'fol me tone tlarta?
Per ty une kom dashni me tonelata
Se per mu sonte shum e gat o nata
Ti me tjetrin n'shtrat e une me ty n'ondrra

REF:
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy sjena bashk
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy jena larg
A thu ca ka me ndodh masi na dy shihem pak
A thu ca ka me ndodh ,A thu ca ka me ndodh
A thu a ki mi fshi krejt fotografit
A thu a kom me pi vet me tavoline
[PART 2]
Snap-a prej teje mo s'm'vin
Telefoni mo s'm'vyn
Nese zonin sun ta ni
Ti pe sheh qe ti mu vet mle
E kur ta boj ai tnjejtin sen
Un kom met thon
A KOKA MIRE?
A thu a mdon?
A tjeter kon ki me dasht?
Dashnin e kishim majt
Edhe pse jena kon ndistance
MA MIRE DIKON QE E DON
ME PA VIT PER VIT
SESA DIKON QE SE DON
TI ME PA DIT PER DIT
Nuk po du me gjet un tjetren e me to me ja nis
Kom me jetu me shpresen qe prej tij ki mu prish
E kom me prit momentin qe me t'lut me mu kthy
Un skom me t'tradhtu edhe pse s'kom mu kon me ty
Neser e masneser nuk e di cka ndodh
Se di ca ka me ndodh po e di cka ndodhi sot
E nese do me lon e me prit mu majt i fort
Qysh met kqyr nsy pa mu mush syt me lot

REF:
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy sjena bashk
A thu ca ka me ndodh tash qe na dy jena larg
A thu ca ka me ndodh masi na dy shihem pak
A thu ca ka me ndodh ,A thu ca ka me ndodh
A thu a ki mi fshi krejt fotografit
A thu a kom me pi vet me tavoline


Ky tekst u dërgua nga Bekim TushaKartolina (6)

2018-10-03 09:21:47
Dashnin e kishim majt
Edhe pse jena kon n'distancë
MA MIRË DIKON QË E DON
ME PA VIT PËR VIT
SESA DIKON QË S'E DON
TI ME PA DIT PËR DIT
2018-04-19 15:52:49
Dashnin e kishim majt
Edhe pse jena kon ndistance
2018-04-19 15:52:55
At'her po du me t'thirr meniher
A bon mu pa un e ti edhe niher?
2018-04-19 15:53:43
A thu a shihem na najher?
Un e ti skena mu pa asniher!
2017-12-13 09:29:58
Nesere masneser nuk e di cka ka me ndodh

Se di ca ka me ndodh po e di cka ndodhi sot
E nese do me lan e me prit majt fort
Qysh met kqyr n'sy pa mu mush syt me lot
U krijua nga ermira 2017-10-19 12:02:13
Un skom me t'tradhtu edhe pse s'kom mu kon me ty
Neser e masneser nuk e di cka ndodh
Se di ca ka me ndodh po e di cka ndodhi sot
E nese do me lon e me prit mu majt i fort
Qysh met kqyr nsy pa mu mush syt me lot

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019