A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Daris - Ku Ke Met?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/05/2018

2018-05-18T17:00:01

Numrin e ri e po pret ti me mthirr

Un po du me dit kujt ki mi thon
Baby tdu shum tash kujt ki mi thon?
Se tash nuk jena bashk ti me kon ki me kon
Un po du me dit n’krah t’kujt ki me kon?
E xhelozin nuk e di pse pe ni
Ti ke hik e ke bo edhe numrin e ri
Ku ke met, ku met
Une numrin e njejt e po pres ti me m’thirr

Uuu sa koh u bo qe na dy s’jena pa
Kom nevoj me fol
Po mvjen me t’qaf edhe me t’sha
E une thom prap shkon jeta prap
Deri diten qe stshoh une prap
Jetën ta dhash, jetën ta jap
E di qe sonte tjeterkujt ti ju ke gjujt nkrah
A din ku po mdhem, ku po mdhem
Se deri dje ti ke flejt n’prehën tem
E tash ti po m’sheh kishe sëm njeh
E tash ti po vjen e as kryt nuk e kthen
Me ty kom fol Ty tkom besu
E se kom besu qe skena me fol
Se ni koh doren tem se ke lshu
E tash ti spo ma bon as me dor

Un po du me dit kujt ki mi thon
Baby tdu shum tash kujt ki mi thon?
Se tash nuk jena bashk ti me kon ki me kon
Un po du me dit nkrah tkujt ki me kon?
E xhelozin nuk e di pse pe ni
Ti ke hik e ke bo edhe numrin e rii
Ku ke met ku ke met une numrin e njejt e po pres ti me mthirr

Ajo mtha boma bllok i pari
Un i thash sdu se tdu
Ajo mtha me ja fshi edhe numrin
Po pse me ja fshi kur permensh e kom msu
Te shoqet e tua mke shajt
Fotot qe i kena bo ti si ke majt
Kejt shka kena fol ti i ke fahi fjalt
E tash po du me dit nkrah tkujt ki me kajt
Like, ka me tu kthy hajt se ki me pa
Ka me tu servu qa ke meritu
E ti ki me lyp qe na dy mu pa
Ki me m’thon mfal ki me pa qe ke gabu
Kejt e din qa ne dy jena kon tpandashem
E sot me mu po sillesh ashpër
Se deri dje ke thon nuk muj pa to e sot po thu un me sy sun e sho

Ref.
Un po du me dit kujt ki mi thon
Baby tdu shum tash kujt ki mi thon?
Se tash nuk jena bashk ti me kon ki me kon
Un po du me dit nkrah tkujt ki me kon?
E xhelozin nuk e di pse pe ni
Ti ke hik e ke bo edhe numrin e ri
Ku ke met, ku met
Un numrin e njejt e po pres ti me mthirr x2


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019