Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Ma E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

A je kujtu ti najher mem thir,
A ke menu ti najher mem pa
Podu zonin ty me ta ndi
e ti mundesh edhe mem shaa..

Kom menu qe ti je ma e mira
Kom menu qe je ma e mira
Po ti mdole mu ma e keqja
Nuk e prita,nuk e prita

A je kujtu ti najher mem thir,
a ke menu ti najher mem pa
Po du zonin me ta ni
E ti munesh edhe mem sha

Ka kalu
ka kalu kohe
Mos em thuj a tka kalu mo
Se ska kalu ska kalu JO
Qka ke bo kokouuu

Pinaaa keq pinaa
veq mbylla dyrt e po pi pa shoqni
Nihna keq nihna
Veq i mbylla syt e tlash ty me ik

Bejjbii kujee, podu me di me kon je a ka je
Podu me dite foton ton a e ke pre
Podu me dite naj kujtim a e ke
Dashnin qe ma dhe ku ma le
Dashnin qe ma dhe ku ma ke
Hala ditet e netet tu i njeh qdo sekond qe
po kalon mu zemra pom rreh mu zemra pom rreh

Kom menu qe je ma e mira 2x
po ti mdole mu ma e keqja
nuk e prita 2x

Aje kujtu ti najher mu mem thir
aki menu ti najher mu mem pa
Podu zonin ty meta ndi e ti munesh
edhe mem shaaa

Kom menu qe ekom gjet
Dikon qe nuk ka me iiiik
Po ti ke ik e smuj metgjet
ti ke ikkk

Podu met pa n 4sy
podu met pa sy me sy
Se e kom 1lutjw per ty
MERRE QIT LULE O PER TY

I pys kej un per ty aalaaa
ku po rrin e shpin ku e ka
Qa o tu bo e a eke pa
a e din malli a e ka marr
a e din ajo qe jom keq
a e din ajo qe jom vet
a e din ajo qe malli m merr
EDHE N ANDRRA MDEL

Kom menu qe je ma e mira 2x
po ti mdole mu ma e keqja
nuk e prita 2x

Aje kujtu najher ti mem thir
Aje kujtu najher ti mem pa
Podu zonin me ty me ta ndi e ti
mundesh edhe mem sha


Ky tekst u dërgua nga Ermira zogaj ,,Daris
Publikimi: 20/10/2018
Teksti: Daris


Daris - Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ma E Mira", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daris:


Komente 0