A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Daris - Profesion


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T00:00:00

Këngë e albumit:

"Whitehouse"


[REF.:]
policia me rotacion
une kom municion
dojn mem qu n'stacion
dojn mem qu n'stacion
mos m'arresto
e kom profesion
mos m'arresto
e kom profesion

kom me fitu kit far maratone,
dhipin e mir si najfar madone,
koken e mir thirre kok maradone,
lene hiphopin e qelni sallone
thirrem stallone
oborrin e kom sikur n'autosallone

skeni fat fat fat
nuk e kini gat gat gat
a po doni gjak gjak gjak gjak
keni me ni shots shots shots shots shots

skeni pare per drog e po pini taft
pini plin e po pini naft
a pe dini a pe dini qe nuk jeni t'aft
armen e kaft e maj n'raft

ni xhip, dy dhipa,
tu shku ka brezovica,
1 nat 4 ica,
neser hecin me paterica,

un i kithi i lo t'kitht,
menojn qe m'ikin me shift?
repera t'pa ftyr,
per ta ftyren e kom facelift.

a ka ma tok mi kit tok?
a ka ma t'krist n'bot? (nah)
a ka ma tok mi kit tok?
a ka ma t'krist n'bot? (nah)
a ka ma tok mi kit tok?
a ka ma t'krist n'bot? (nah)
a ka ma tok mi kit tok?
a ka ma t'krist n'bot? (nah)

[REF.:]
policia me rotacion
une kom municion
dojn mem qu nstacion
dojn mem qu nstacion
mos m'arresto
e kom profesion
mos m'arresto
e kom profesion

policia me rotacion
une kom municion
dojn mem qu nstacion
ata dojn mem qu nstacion

mos m'arresto
e kom profesion
mos m'arresto
e kom profesion

i veshun teget, high te ret,
e kom ni target,
edhe malli jem edhe une vet,
shetitem me traget,

o daris a ki me kry,
sa kom me kry ski kime nkry,
ti je i krist,ti je i krist,
daris njeri ku po kryn?

Sdu me perserit e me fol se jom lodh,
Du me porosit ni magnum 44,
S'jom tu fol per akullore sdi cka je tu fol,
I vetmi moment qe kom mu nal quhet reload,

e kom pixhin n'xhama,
dokna cool edhe n'pixhama,
a pe sheh sa puna e sa turni,
ky darisi si pi saturni,

[REF.:]
policia me rotacion
une kom municion
dojn mem qu n'stacion
dojn mem qu n'stacion
mos m'arresto
e kom profesion
mos m'arresto
e kom profesion


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019