Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Darla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Mars 2011, Darla publikon videoklipin "Koha Nuk Kthen", në bashkëpunim me Albani 28. Në Qershor 2011, Darla merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Me Mungon". Më datë 28 Korrik 2011, Darla publikon videoklipin "No Stres". Më datë 27 Shtator 2013, Darla publikon videoklipin "Ti S'me Ndal", në bashkëpunim me Noizy. Më datë 30 Gusht 2014, Darla publikon videoklipin "Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wendi Mancaku

Viki

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina

Enki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Genta Xhaferi

Albina Jakupi

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Tags: Darla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet