A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dashuri Hysaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Dashuri Hysaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 2 Shkurt 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Friken E Munda". Më datë 23 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat E Skraparit". Më datë 29 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat Tona". Më datë 13 Tetor 2011, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Bjer Moj Cule". Më datë 31 Mars 2013, Dashuri Hysa & Fiqerete Doko publikojnë videoklipin "Loz Nje Molle,loz Nje Ftua". Më datë 30 Dhjetor 2013, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gezimi I Nenes (2015)

Loz Nje Molle, Loz Nje Ftua

Plaku, Djali, Vajza


» Dërgo Një Këngë »

Gezimi I Nenes
O Dhenderr, O Dhenderr
Kam Nje Yll E Kam Nje Hene
Kolazh Dasme 2017
Sevdaja Mu Shtua
Djemte E Skraparit
Trendafil I Bukur
Aman Nuse Aman Lule
Loz Nje Molle,loz Nje Ftua
Dasmat Tona


Artistë Të Ngjashëm:

Lumturi Hysa

Eriola Çuka Gusho

Anida Llanaj

Alma Velaj

Luljeta Kuraja

Emira Ademi

Sidorela Kelmendi

Mimoza Selimi

Liliana Kanina

Fatmire Mjaku


Tags: Dashuri Hysaj, Dashuri Hysa

Dashuri Hysaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019