Dashuri Hysaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
BIOGRAFIA: Dashuri Hysaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 2 Shkurt 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Friken E Munda". Më datë 23 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat E Skraparit". Më datë 29 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat Tona". Më datë 13 Tetor 2011, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Bjer Moj Cule". Më datë 31 Mars 2013, Dashuri Hysa & Fiqerete Doko publikojnë videoklipin "Loz Nje Molle,loz Nje Ftua". Më datë 30 Dhjetor 2013, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGezimi I Nenes (2015)

Loz Nje Molle, Loz Nje Ftua

Plaku, Djali, Vajza


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Dasmat Tona
Aman Nuse Aman Lule
O Dhenderr, O Dhenderr
Gezimi I Nenes
Dasmat E Skraparit
Friken E Munda
Djemte E Skraparit
Kam Nje Yll E Kam Nje Hene
Sevdaja Mu Shtua
Bjer Moj Cule


Artistë Të Ngjashëm:

Lumturi Hysa

Eriola Çuka Gusho

Anida Llanaj

Fatmire Mjaku

Arta Grajqevci

Aida Hani

Anisa Dervina

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Entela Ilirjani


Tags: Dashuri Hysaj, Dashuri Hysa

Dashuri Hysaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë