Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Fjala E Pare Eshte Pavaresia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

(2here)
Ta harroj balkani.
Ta harroj Europa.
Toka kosovare nuk ndahet ne copa.

(2 here)
Ta besoi dhe korbat qe shtiren si plumba.
se trupri i shqiptarit nuk durojn ma plumba.

(heeeeeeej)

(2 here)
Jam kosova e po te thrras ma ta zgjat je ter liria.
Me gjuhë shqipe kur un flas.
Fjala e par osht oooooooooooooooo pavarsia...

(2 here)
Kush e fitoj luften.Paqen smund ta humbi.
E din mir tan botaa se na therri plumbi.

(2 here)
Te bardh e kemi zemren, si plisi e bora.
me liri per jet dot kendoi kosova.

(heeeeeeeeeeeeee)

(2 here)
Jam kosova e po te thrras ma ta zgjat ter liria.
Me gjuhë shqipe kur un flas.
Fjala e par osht ooo pavarsia...


Ky tekst u dërgua nga Xheneta Musa

Dava Gjergji - Fjala E Pare Eshte Pavaresia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Pare Eshte Pavaresia".
3. Video është e këngës "Fjala E Pare Eshte Pavaresia", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0