David Zeqiraj
David Zeqiraj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: David Zeqiraj është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 23 Prill 2020, David & Greta publikojnë videoklipin "Hajde"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0