Daxter
Daxter

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Daxter është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Maj 2017, Daxter publikon videoklipin "Riccio (Freestyle)". Më datë 28 Shtator 2018, Daxter publikon videoklipin "Diamante". Më datë 18 Dhjetor 2018, Daxter & Korbe publikojnë videoklipin "Vapor Nere". Më datë 1 Shtator 2020, Shaka Muni, Il Ghost, Daxter, Korbe, Capozanarky & Nettuno publikojnë videoklipin "Dio Perdonami". Më datë 19 Mars 2021, Daxter publikon videoklipin "Vllakho", në bashkëpunim me Maruegon. Më datë 29...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0