Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dbmc A.K.A Doory

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Cerrave Pogradec 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Dbmc A.K.A Doory është një këngëtar. Emri: Dorian Beshello Fillimet DBMC i ka pas si teksteshkrues dhe me pas si Rapper... Tekstet dhe rimat trajtonin kryesisht tema etnike kombetare duke percjelle mesazhe teper te rendesishme per lexuesin dhe degjuesin.. Femijeria ndryshe nga shumica ka qene e veshtire dhe kjo ka qene nje nga arsyet te cilat e shtyne DBMC ti futet rruges se muzikes e kryesisht Muzikes RAP. Me ane te teksteve te tij DBMC percillte mesazhet te cilat ne jeten ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wild Panther

Kappacobra

Lil Bm

E-Os Tbb

Rimy

Rich Dog

Gutti

Continental

Erto

Akrep1

Tags: Dbmc A.K.A Doory, Dbmc, Doory, Dorian Beshello


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet