Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dea është një produksion shumë i njohur. Produksioni DEA janë një produksion shumë profesinal nga Tetova. Kanë realizuar shumë albume dhe kanë nxjerr në treg shumë këngë. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të ndryshë dhe ky produksion vazhdon të prodhojë albume dhe këngë shumë të bukura edhe sot....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Fadil Veseli Production

Fabrika

Albeni

Power Production

Rec Production

Tomato

Beni Kerçove

Jehona

Albanota

Framein Production

Tags: Dea


Komente mbi këtë artist