Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Dibra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dea Dibra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Dea Dibra merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Mami Më Solli Dy Bebe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Lea Nici

Nea Hamza

Era Saraçi

Jona Rada

Shejla Sylejmani

Doruntina Shabani

Fortesa Berisha

Lyra Basha

Aulona Krasniqi

Tags: Dea Dibra


Komente mbi këtë artist