Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dea Sabriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19
Dea Sabriu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Egzona Kryeziu

Xhenis Dhima

Yllka Rexha

Triola Jakupi

Rina Shyti

Arta Grajqevci

Donika Zhushi

Arbnora Bahtijari

Estela Nikoliqi


Tags: Dea Sabriu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet