Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Strica & Eltina Minarolli - Free Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Ooh ooh ooh ooh
Look at us now
Oh ooh ooh ooh
Freedom is found

I wanna be free
I want you with me
Let us be free
And that is everything I wanna be

I wanna be free
(I wanna be free)
I want you with me
(And I want you with me)
Let us be free
(Let us be free)
And that is everything I wanna be
(I wanna be free)


Dea Strica & Eltina Minarolli - Free
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Free".
3. Video është e këngës "Free", por nuk këndohet nga Dea Strica & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dea Strica:


Komente 0