Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13
 • Emri i Vërtetë:
 • Debatik Dakaj
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Deba është një këngëtar i njohur. Debatik Dakaj, qe njihet si DEBA në fushën e muzikës, eshte nje këngëtar i zhanrit R&B, dhe shkruan vetë tekstin e këngëve. Tani ai ndjek studimet për ekonomik si dhe pasionin e tij, muzikën, në Gjermani ku jeton bashkë me familjen që nga viti 1992. Deba ndjehet krenar për origjinën e tij kosovare dhe e vlerëson shumë kulturën shqipëtare. Me muzikën e tij, ai ka influencuar të rinjtë, të cilët e adhurojnë për stilin e tij original. Si kosovar Deb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥Finally Me (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Noli Pajaziti

Valon Rama

Papushi

Acidi

Cadox

Demush Malaj

Napoleon

Potera

Dr.Nushi

Herolind Ramabaja

Tags: Deba, Deba Dakaj, Debatik Dakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet