Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Ded Biblekaj
BIOGRAFIA: Dedi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Korrik 2017, Dedi publikon videoklipin "Ose Ti Ose Une". Më datë 24 Nëntor 2017, Dedi publikon videoklipin "Te Besova". Teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Vissound Media. Më datë 22 Dhjetor 2017, Dedi publikon videoklipin "Nr 1". Më datë 7 Mars 2018, Dedi publikon videoklipin "Ku Je". Më datë 5 Korrik 2018, Dedi publikon videoklipin "Ta Fala". Më datë 19 Dhjetor 2018, Dedi publikon videoklipin "Nje Moment"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Defrim Deda

Egzon Krasniqi

Xhustino Hasani

Stefan Marena

Verim Zendeli

Sajmir Çili

Besmir Metani

Aurel Thellimi

Ernis Çili

Denny

Tags: Dedi, Ded Biblekaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet