Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deejay The Boy

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Deejay The Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Qershor 2017, Deejay The Boy publikon videoklipin "Aviona", në bashkëpunim me G Bani, Roli Rolling & Psikodjali....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr X

Dugga

Shpendos

Albotoxic

Albo 06

Slim

Don Limi

Dm Ritmi Magjik

Izzy

Dyshasi

Tags: Deejay The Boy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet