Defatoret
Defatoret

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Defatoret është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 8 Dhjetor 2018, Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Dasma Shqiptare". Më datë 23 Mars 2019, Blerina Musa & Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Kanga E Kanes". Më datë 16 Qershor 2020, Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Dita E Grave". Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 2