Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Defrim Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Defrim Deda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Defrim Deda merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Rri Me Mua". Në Maj 2014, Defrim Deda merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Jetoj Momentin". Më datë 20 Qershor 2019, Defrim Deda publikon videoklipin "Kur Të Kam Pranë". Më datë 16 Korrik 2019, Defrim Deda publikon videoklipin "Te Dua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Defrim Deda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Peqani

Stefan Marena

2 Step

Andi Stafuka

Ernis Çili

Verim Zendeli

Egzon Krasniqi

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Denny

Tags: Defrim Deda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet