A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dejan Milicevic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dejan Milicevic është një video produksion shumë i njohur. Dejan Milicevic është një drejtor maqedonas i videove dhe fotograf i modës që ka drejtuar shumë video për shumë muzikantë të famshëm të ish-Jugosllavisë. Ai ka fotografuar edhe shumë modele, disa prej të cilave ishin përdorur si pjesë e mbledhjes Joni Peci. Ai kishte fotografuar edhe këngëtaren popullore turbo-folk. Ka realizuar klipe edhe me këngëtrët shqiptare si: Adelina Ismaili, Lori, Mimoza Mustafa etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:


Tags: Dejan Milicevic

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019