Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dejan Milicevic
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dejan Milicevic është video produksion shumë i njohur. Dejan Milicevic është një drejtor maqedonas i videove dhe fotograf i modës që ka drejtuar shumë video për shumë muzikantë të famshëm të ish-Jugosllavisë. Ai ka fotografuar edhe shumë modele, disa prej të cilave ishin përdorur si pjesë e mbledhjes Joni Peci. Ai kishte fotografuar edhe këngëtaren popullore turbo-folk. Ka realizuar klipe edhe me këngëtrët shqiptare si: Adelina Ismaili, Lori, Mimoza Mustafa etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0