Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Deklan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 • Peshkopi 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Deklan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Deklan Cehani jeton ne Tirane dhe merret me muzike. Më datë 21 Gusht 2014, Deklan publikon videoklipin "Crazy Night", në bashkëpunim me Elena....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhevi

Klinti Çollaku

Stiv Boka

Gerard Merdani

Dylan

Ardit Çuni

Gussi

Genti Deda

Adriano Rama

Bruno

Tags: Deklan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet