Më mbaj mend (për 1 muaj)

Delinda Disha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72
BIOGRAFIA: Delinda Disha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Qershor 2019, Devis Xherahu publikon videoklipin "A Me Degjon?", në bashkëpunim me Delinda Dishën. Muzika e këngës u punua nga Devis Xherahu, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji & Delinda Disha, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Megan

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Delinda Disha


Komente mbi këtë artist