A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Delvina Rudari

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  4
Delvina Rudari is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Vjollca Pasku

Suela Sokoli

Armira Gashi

Eurona Xhemajli

Armonela Gjajku

Gresa (Poete)

Beslinda Shurdhani

Emma Borovci

Drita Lushi

Anisa Frasheri


Tags: Delvina Rudari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019