Më mbaj mend (për 1 muaj)

Demi Lovato - Ride Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm gonna rock this place like outta space
give you something that you never had
I'm gonna paint my nails
and style my hair
and save me a strawberry bubble bath

I'm gonna sweep my mind
and the time ill find
that i got summet to say
I'm gonna jump around
and paint this town
let me hear you say
HEY

Take me, take me down, take me down
ride
now follow, follow me now, follow me now
ride

turn it upNuk kemi video për këtë këngë.


Demi Lovato
Publikimi: 01/01/2007


Demi Lovato - Ride
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ride".
3. Video është e këngës "Ride", por nuk këndohet nga Demi Lovato.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Demi Lovato:


Komente 0