TEKSTESHQIP

Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha
Jam Ushtar I Kosovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Ushtar I Kosovës" kënduar nga Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.