Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Denada Bare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Denada Bare është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Shtator 2004, Denada Bare merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Me Ty Prane". Në Prill 2005, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Perla". Në Prill 2005, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Perla". Në Qershor 2005, Denada Bare merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Nje Dashuri". Në Nëntor 2005, Denada Bare merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Me Frymen Tende". Në vitin 2005, Denada Bare publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePrinceshe E Dashuruar (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rakipe Karaj

Naxhije Berisha

Vjosana Sina

Suzana Qatipi

Vitore Rusha

Burbuqe Rada

Zina Zdrava

Ludmilla Baballeku

Florinda Gjergji

Irma Gurakuqi

Tags: Denada Bare, Denada, Deni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet