Denis Bonjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • San Severino 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Denis Bonjaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ai është një fëmijë shumë aktiv dhe i apasionuar pas botës së artit. Dy herë nënkampion ndërkombëtar i kërcimit karaibik, ai e projekton të ardhmen e tij si një showman i sukseshëm. Muzika qëndron në majën më të lartë të pasioneve të tij, arsye pse zgjodhi të marrë pjesë në ‘The Voice Kids’. Prindërit e tij tregojnë që ai ka shfaqur interes për muzikën që në fëmijërinë e hershme, ku e përzgjidhte atë përpara lodrave. Aktualisht, përveç shkollës a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fitues i

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Mataj

Renato Sakica

Endi Muca

Venis Agaj

Dren Selmani

Drion Shaqiri

Uran Ismaili

Rajan Kukaleshi

Ylli Gexha

Arion Gashi


Tags: Denis Bonjaku

Krijo Një Kartolinë