Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Denis Gici është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareAutor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Sardi Mneri

Martin Çipi

Besnik Palnikaj

Riza Bërbatovci

Luan Bakiu

Don Gima

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Agon Neziri

Shefqet Gjocaj


Tags: Denis Gici

Krijo Një Kartolinë