A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denis Kraja

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Denis Kraja është një këngëtar i njohur. Ka kenduar solist ne Festivalin e Femijeve Shkoder qe ne moshen 6 vjecare. Mendon se ka aftesi te medha ne organizim, aftesi komunikuese, mendon se eshte konkurent i denje sepse eshte i afte ne fushen ku merr pjese dhe eshte mesuar me skenen. Në vitin 2007, Denis Kraja merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vukman

Bledi Polena

Jonald Haxhia

Indrit Lelo

Aldo Simoni

Alban Arifi

Febi Shkurti

N.D.T

Alsked Rrenja

Gerald Zyfi


Tags: Denis Kraja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019