Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Denis Toçilla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Novosej 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Denis Toçilla është një shkrimtar. Denis Toçilla i lindur në vitin 2002 në fshatin Novosej të qytetit të Kukësit. Ky poet frymëzohet që të shkruaj nga gjithçka që jeton dhe shpreh gjithçka që ndjen. Pavarësisht që është në moshën 16-të vjeçare Denisi trajton tema të ndërlikuara të jetës së përditshme. Ai shkruan poezi të temave të ndryshme si: poezi patriotike, dashurie, kritikuese dhe mjaft poezi në të cilat godet problemet e ndryshme të kohëve të sotme. Në shtator të këtij viti,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevin Çika

Roelio Pane

Kristi Bakiasi

Serael

Qëndrim Dani

Leonard Shala

Rinor Murati

Premton Kryeziu

Bekim Sinanaj

Hasan Qyqalla

Tags: Denis Toçilla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet