Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Denisa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Denisa merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Eja Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Denisa

Komente 0