A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denisa Dehari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 17
BIOGRAFIA: Denisa Dehari is a popular singer of Kids music. Denisa Dehari vjen nga qyteti i Kercoves dhe meson ne shkollen fillore "Sande Shterijoski". Ajo qe nga mosha e vogel e do muziken dhe ka arritur shume sukses ne festivale per femije. Në Shtator 2013, Denisa Dehari merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Duam". Në Korrik 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Trendy". Në Qershor 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Primadona". M...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aulona Limani

Salije Bajrami

Diana Tahiri

Sijeta Hoti

Ilva Latifi

Xhesika Pengili

Roderika Ukelli

Alisa Jerliu

Donika Nuhiu

Melissa Magnanelli


Tags: Denisa Dehari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019