Më mbaj mend (për 1 muaj)


Denisa Gjezo - Puthmi Buzet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthmi Buzet".
3. Video është e këngës "Puthmi Buzet", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Denisa Gjezo - Puthmi Buzet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 7)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Ndize zemren, e me degjo ne heshtje
falju shpirtit tim ,
ndize diellin, per mua dhe per vete
ti je shpirti im ,
sa e dua , tani un prekjen tende
se me ty jam e lir,
puthmi buzet, e mos mendo per neser
se me ty ndihem mir .

Reff: (2x)
Hajde hajde zemer
puthmi buzet mua mua
vetem mua ,
luje luje zemer luje
se te dua te dua, shum te dua!

Ndize zemren, e me degjo ne heshtje
falju shpirtit tim ,
ndize diellin, per mua dhe per vete
ti je shpirti im ,
sa e dua , tani un prekjen tende
se me ty jam e lir,
puthmi buzet, e mos mendo per neser
se me ty ndihem mir .

Reff: (2x)
Hajde hajde zemer
puthmi buzet mua mua
vetem mua ,
luje luje zemer luje
se te dua te dua, shum te dua!

Reff: (4x)
Hajde hajde zemer
puthmi buzet mua mua
vetem mua ,
luje luje zemer luje
se te dua te dua, shum te dua!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë