Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Denisa Gjezo - Cobani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cobani".
3. Video është e këngës "Cobani", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Denisa Gjezo - Cobani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Jam Labike E Laberise"

Komente

Asnjë Koment

31/03/2013

2013-03-31T11:39:38+01:00Çoban more qoban
futi delet ne stan
futi se erdhi nata
mos prit te vije floke gjata
futi se doli hena
çapkene se le nena

refreni
more qoban more qoban
kujdes mos u bej jaran
vajzat ti mos i ngacmo
gjeje nje dhe u marto

mos qaj qoban mos qaj
vogelushja ste ka faj
prap do te vije nga stani
por e pengon fustani
prap do te vije nga lumi
por nuk i ka dal gjumi

refreni
more qoban more qoban
kujdes mos u bej jaran
vajzat ti mos i ngacmo
gjeje nje dhe u marto


Ky tekst u dërgua nga Dorian
Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë