Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Jashkuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Denisa Jashkuri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 20 Korrik 2017, Denisa & G-As publikojnë videoklipin "Look Up To The Sky"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Xhesi Gjoni

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Jola

Xhirjana

Dea Strica

Florida Dushku

Jona

Tags: Denisa Jashkuri, Denisa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet