Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Onjea - Me Lule Të Bukura Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me lule t'bukura dua me dhurue
vash nje kunore, vash nje kunore
por ma par ti kanges me ja fillue
me at za gazmor

je sot e para mes lulesh lulesh
flladte pranveror fllade
pranveror floket e tua shendrisin sporkatur me ar
djellor me ar djellor

oaaaaaaaaaaaaaaaa

me ar djellor me ar djellor

gzoni gzoni o ju krushq
se sot do merrni nuse o


Denisa Onjea - Me Lule Të Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lule Të Bukura".
3. Video është e këngës "Me Lule Të Bukura", por nuk këndohet nga Denisa Onjea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0