Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Denny është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Denny". Në Maj 2008, Denny merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Macoku Me Cizme", në bashkëpunim me Kolatin. Më datë 7 Qershor 2013, Denny publikon videoklipin "Endrra Ime". Më datë 7 Gusht 2014, Denny publikon videoklipin "Oksigjen". Më datë 31 Janar 2015, Denny publikon videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Defrim Deda

Besnik Peqani

Markel Goga

Shiga

Stenaldo Mëhilli

Dedi

Lon Shkodra

Ardit Krasniqi

Papush Sadiku

Tags: Denny


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet