Denny
Denny
Denny
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Denny është këngëtar i njohur. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Denny".

Në Maj 2008, Denny merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Macoku Me Cizme", në bashkëpunim me Kolatin.

Më datë 7 Qershor 2013, Denny publikon videoklipin "Endrra Ime".

Më datë 7 Gusht 2014, Denny publikon videoklipin "Oksigjen".

Më datë 31 Janar 2015, Denny publikon videoklipin "Nuk Je Mo". Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 9 Shtator 2015, Denny publikon videoklipin "Vij T'marr".

Më datë 1 Gusht 2018, Denny publikon videoklipin "Si Aktore".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0