Deoni
Deoni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Dhjetor 2010
  • Horoskopi:
  • ♑ BricjapiBiografia

BIOGRAFIA: Deoni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 9 Shtator 2019, Deoni publikon videoklipin "Jetim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0