Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dervish Shaqa - Qohu Rexhe O Qohu Djalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Po vin krushqit rrethir malit

Rexha i vdekun n'grash te kalit

qou Rexho qou djalo

qou delia i nanes ooo

lolja ne Gjakoves oo

qou Rexhove deil te sona

se po kajn te zezat motra

qou Rexho qou djalo

qou delia i nanes oo

sod ma i mir pom dokesh ooo

oooo more kali ty tu thaft koma

qysh ma la more Rexhen te loma

qou Rexho qou djalo

qou sokoli i nanes ooo

lolja ne Gjakovkenso

OOOO more kali tu thaft jera

qysh ma mbyte Rexhen shkelma

qou Rexho qou djalo

qou delia i nanes ooo

lolja ne Gjakoves oo

ooo more kali tu thaft jera

qysh ma mbyte Rexhen shkelma

qou Rexho qou djalo

qou delia i nanes ooo

lolja ne Gjakovkensoo

oooo nusja Rexhes pe fshin shpine

qou Rexho nxjerre alltine

qou Rexho qou djalo

qou delia i nanes oo

lolja ne Gjakovkenso

ooooo more krushqi hani pini

qonu Rexhen ne dhe ta shtimi

qouu Rexho qou djalo

qou sokoli i nanes oo

lolja ne Gjakovv kenso


Ky tekst u dërgua nga Andi Rexhepi (gjilan)

Dervish Shaqa - Qohu Rexhe O Qohu Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qohu Rexhe O Qohu Djalo".
3. Video është e këngës "Qohu Rexhe O Qohu Djalo", por nuk këndohet nga Dervish Shaqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dervish Shaqa:


Komente 0