Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dervish Shaqa - Festë Të Madhe Ka Sot Shqipëria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

O - festë të madhe
O - ka sot Shqipnija
O - këngë e valle
O - për jetë të re

O - qesh e gëzohu
Moj Shqipnija jonë
Se bacë Enveri
Neve na drejton

O - brohorasin
O - të gjithë nga zemra
O - rrofsh sa malet
O - jubile

O - kce moj çikë
Mori çik malsie

O - ti po kcen moj çikë
Besa bukurie

O - rrofsh sa malet
Moj Parti kreshnike

Me Enver Hoxhën
O - zemër celike


Ky tekst u dërgua nga Engjell


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dervish Shaqa - Festë Të Madhe Ka Sot Shqipëria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festë Të Madhe Ka Sot Shqipëria".
3. Video është e këngës "Festë Të Madhe Ka Sot Shqipëria", por nuk këndohet nga Dervish Shaqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dervish Shaqa:


Komente 0