Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Desara Smakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  67
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Desara Smakaj është një këngëtare e njohur. Desara e filloj karrieren e saj duke u perballur me nje sken aq te madhe si ajo e Top Fest duke lene nje pershtypje shume te mire tek publiku. Per momentin studion ne shkollen "Prenk Jakova" ne Shkoder duke u bere mike e pandashme nga kitarra e saj. Në Maj 2014, Desara Smakaj merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Nje Sekonde". Më datë 25 Nëntor 2014, Desara publikon videoklipin "Nje Puthje". Me këtë këngë, Desara merr pjesë në Shkodra Fest ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jona Pepkolaj

Irsa Qosja

Enxhi Kumrija

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Dorentina Berishaj

Goldi Halili

Arta Lala

Sadie Zharki

Dajana


Tags: Desara Smakaj, Desa, Desara, Sara, Disara Smakaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet