Desila Myftaraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: Desila Myftaraj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të këndojë që kur ishte 5 vjeç. Këngëtari i saj i preferuar është Noizy. Përveç muzikës ajo ka pasion dhe kërcimin dhe shpesh performon në eventet familjare. Desila ka një energji dhe forcë që e transmeton dhe në këngët që këndon. Një natyrë e vendosur dhe e sigurtë për atë që do. Në vitin 2018, Desila Myftaraj merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Uendi Goga

Olivja Jaupaj

Sindi Goma

Klaudia Thartori

Anjeza Sejdia

Patris Kacurri

Jasmina Dervishi

Sidorela Hasa

Kleansa Susaj

Alina Jani


Tags: Desila Myftaraj

Krijo Një Kartolinë